Rýchly kontakt: 0907 859 840

Permanentný make-up

Microblaiding a púdrové obočie

Microblaiding

je najnovšia a najmodernejšia forma tetovania obočia. Je to čepielková metóda chĺpkovania, kedy sa každý jeden chĺpok tetuje jednotlivo a každý má svoje miesto. Som kvalifikovaná artistka v najlepšej ,  celosvetovej firme pre microblaidig PHIBROWS Academy. Kde tréningový program bol niekoľkomesačný, takže žiadna rýchlovka. Tetujem so špeciálnymi, prírodnými pigmetmi, ktoré si držia svoju farebnú stálosť a zároveň sú šetrné k vašej koži.Tetované obočie PHIBROWS má ideálny tvar namieru pre vás, tiež hrúbku a dĺžku, a to vďaka špeciálnej vymeriavacej technike Phibrows.

Na vašej tvári bude žiariť ráno po zobudení, po sprche, po odlíčení, po saunovaní, po plávaní, po tréningu, po pretancovanej noci, po náročnej horskej túre, po celodenom vylihovaní na slnku... Postarajú sa o to aj kvalitné originálne a trvácne pigmenty Phibrows. Microblaiding vydrží cca 1 – 2 roky a následne sa môže pretetovať aj inou technikou.

Púdrové obočie

Je veľmi obľúbená a vyhľadávaná technika tetovania obočia, je strojová technika, kedy sa pigment vpravuje priamo do kože. Obočie vyzerá veľmi prirodzene, ako by bolo namaľované púdrom alebo tieňom. Začiatok obočia a horné línie sú nie ohraničené., ale vytieňované. Takto vytetované obočie vydrží cca 1,5 – 2,5 roka, je to veľmi individuálne od každej klientky.

Veľkú úlohu tu zohráva zdravotný stav , stav pleti, farba použitého pigmentu a veľa ďalších faktorov.

Kombinovaná technika:

je kombinácia microblaidingu a púdrového obočia. Veľmi pekný a prirodzený vzhľad.

Potrebný čas na tetovanie: 120 min.