Rýchly kontakt: 0907 859 840

Permanentný make-up

Microblaiding a púdrové obočie

Microblaiding

je najnovšia a najmodernejšia forma tetovania obočia. Je to čepielková metóda chĺpkovania, kedy sa každý jeden chĺpok tetuje jednotlivo a každý má svoje miesto. Som kvalifikovaná artistka v najlepšej ,  celosvetovej firme pre microblaidig PHIBROWS Academy. Kde tréningový program bol niekoľkomesačný, takže žiadna rýchlovka. Tetujem so špeciálnymi, prírodnými pigmetmi, ktoré si držia svoju farebnú stálosť a zároveň sú šetrné k vašej koži.Tetované obočie PHIBROWS má ideálny tvar namieru pre vás, tiež hrúbku a dĺžku, a to vďaka špeciálnej vymeriavacej technike Phibrows.

Na vašej tvári bude žiariť ráno po zobudení, po sprche, po odlíčení, po saunovaní, po plávaní, po tréningu, po pretancovanej noci, po náročnej horskej túre, po celodenom vylihovaní na slnku... Postarajú sa o to aj kvalitné originálne a trvácne pigmenty Phibrows. Microblaiding vydrží cca 1 – 2 roky a následne sa môže pretetovať aj inou technikou.

Púdrové obočie

Je veľmi obľúbená a vyhľadávaná technika tetovania obočia, je strojová technika, kedy sa pigment vpravuje priamo do kože. Obočie vyzerá veľmi prirodzene, ako by bolo namaľované púdrom alebo tieňom. Začiatok obočia a horné línie sú nie ohraničené., ale vytieňované. Takto vytetované obočie vydrží cca 1,5 – 2,5 roka, je to veľmi individuálne od každej klientky.

Veľkú úlohu tu zohráva zdravotný stav , stav pleti, farba použitého pigmentu a veľa ďalších faktorov.

Kombinovaná technika:

je kombinácia microblaidingu a púdrového obočia. Veľmi pekný a prirodzený vzhľad.

Potrebný čas na tetovanie: 120 min.

PMU resp. permanentný make up

alebo jednoducho tetovanie očných liniek je jednoduché zvýraznenie očí a rias spadajúceho medzi tzv. beauty tetovania. Ako iné druhy permanentného mejkapu je primárne určené na denné nosenie a na to, aby nás odbremenilo od každodenného nanášania špirály a pracného kreslenia očnej linky. Ikeď je nazývané permanentné, podobne ako obočie a pery, ani tetovanie očných liniek nie je navždy a časom vybledne a je potrebné ho obnoviť, keďže sa pigment aplikuje len veľmi povrchovo a teda nie tak hlboko ako pri klasickom telovom tetovaní.

Treba ale povedať , že pmu liniek vydrží omnoho dlhšie ako pmu obočia. Cca aj do 5 rokov. Zákrok trvá 90 min. a bolesť je mierna, keďže každá klientka má obavy z bolesti. Pred samotným zákrokom sa pokožka znecitliví krémovým anestetikom, preto budete cítiť len jemné pichanie. V deň zákroku môžu byť očká mierne citlivé, ale to po pár hodinách pominie. Ak je potrebná korekcia, robí sa najskôr o 5-6 týždňov.

Cenník PMU
OBOČIE Cena
Pudrové, shading 150 €
Kombinované 150 €
Microblaiding Phibrows 150 €
Očné linky klasické 130 €
Očné soft linky, medzi mihlanicové 100 €
Tieňované očné linky 150 €
Spodné očné linky 60 €